Şirket Profili

Merkezi Düzce ilinde kurulmuş olan firmamız öncelikle Elektrik Elektronik, Çelik-Teflon Mutfak Eşyaları üzerine kısa zamanda Türkiye' nin önde gelen toptancılarından biri haline gelmiştir. Ürün yelpazesinin geniş olması, aynı amaç için kullanılan ürünlerde, farklı marka ve fiyatlar sunabilmesi yurt genelinde, toptan satışta firmamızı ilk adres haline getirmiştir.

Mağazacılık üzerine yapmış olduğu çalışmalarını halen yürütmekte olan Firmamız HTM Alışveriş Merkezi ile ilk perakende mağazasını faaliyete geçirmiştir. HTM AVM kurumsal kimliği ile bugün merkezi Düzce olmak üzere Bolu ve Zonguldak illerindeki şubeleri ile Türkiye' den ve dünyadan prestijli markaların kalitesini ve hesaplı alışverişi birleştirdi.

Modern, yenilikçi ve çağdaş anlayış ile hizmet veren HTM AVM müşteri ihtiyaç ve isteklerine önem vererek bu istekler doğrultusunda ürün çeşitlendirmeye devam edecektir. Hedefi çağın getirdiği yenilikleri bugün olduğu gibi her zaman yakalamak, yılın moda trendlerine  göre kaliteli markaların satışına devam etmektir. Alışverişte yeni dönem oluşturan HTM AVM ürünlerini kalite ve uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.

Kaliteyi HTM AVM’ de bulacaksınız…

Kalitesi ile ürünleri tüm dünyada kullanılan markaların ürünlerini Düzce, Bolu ve Zonguldak illerinde buluşturan HTM AVM, konusunda uzman kadrosu ile hizmetinizdedir. Dayanıklı ev aletlerinden zücaciye ürünlerine, yatak takımlarından, perde ihtiyaçlarınıza kadar her şeyi düşünen HTM AVM kaliteli ve hızlı çözümlerinin yanında uygun fiyat avantajları ile müşterilerinin tercih sebebi olmayı başarmıştır. Yenilikçi yönetim anlayışı, güler yüzlü personeli ve merkezi konumlu 4 katlı showroomunda siz değerli müşterileri için her şeyi düşünen HTM AVM' ye uğramadan karar vermeyiniz…